İLETİŞİM

Vego Farkını Denemek veya Bilgi Almak mı İstiyorsunuz? Randevu Formunu Kullanın veya Hemen Bizi Arayın.

Demo Talebi

Vego farkını görmek, daha detaylı bilgi almak ister misiniz?


Aşağıdaki kısa formu doldurun sizi ziyaret edelim.

Mesajınız Başarıyla İletilmiştir. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Merkez Ofis

Bursa, Türkiye

Üçevler Mh. Düzova Sk. No:1 Kat:4 D:7 Yalçınay İş Merkezi 16120 Nilüfer/Bursa/Türkiye

+90 (224) 441 0641

info@vegomobile.com

SSS

Sıkça Sorulan Sorular


Eğer aradığınız cevabı burada bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Vego’yu Nasıl Kullanabilirim?

Vego hizmet sözleşmesinin ardından cihazlar müşteriye teslim edilir. Vego takip sistemine Android ve iOS uygulamalarınddan veya web portalından istediğiniz zaman ücretsiz erişebilirsiniz.

Sistemi Kullanmaya Başladıktan Sonra Araç Sayısını Arttırılabilir mi?

Evet. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar istediğiniz çeşitte aracı sisteme dahil edebilirsiniz.

Sürüş Analizi Nedir?

Sürüş analizi Vego’nun araç verilerini okuyarak sürücünün hızlanma, rölanti, ani fren, yakıt tüketimi gibi aracın çalıştığı anlarda gerçekleştirdiği eylemlerin özel bir özetidir.

Konum Analizi Nedir?

Konum analizi sadece Vego’da bulabileceğiniz, araçlarınızın konum yoğunluğunu görebildiğiniz bir rapor türüdür. Bu raporla çalışanlarınızın hangi bölgelere ağırlık verdiğini hangi bölgeleri ihmal ettiğini ve bölge dışı aktivitelerini görebilirsiniz.

Geçmişe Dair Bilgileri Görebilir miyim?

Evet. Vego’yu kullanmaya başladığınız andan itibaren istediğiniz tarihe ait bilgileri istediğiniz zaman görebilirsiniz. Vego ile hiçbir bilginiz silinmez, erişimi engellenmez.

Haritalar Nereleri Kapsıyor?

Vego’nun kullandığı haritalar dünyanın her yerini kapsar. Eğer bir yerde bir yol varsa ve o yol bulunduğu ülkenin karayollarına bağlıysa Vego’nun haritalarında görünür.

Araç İçi Sensörler Nelerdir?

Vego pek çok araç içi sensörü kullanır. Bunlardan bazıları: Isı, yakıt, coğrafi, yakınlık, yükseklik, yolcu, emniyet kemeri, kapı… Tüm bu sensörlerden gelen veriler araç içi merkezi cihaza bilgi ileterek kullanıcıları anlık olarak bilgilendirir.

Panik Butonu Nedir?

Araç içine koyulan Acil Durum/Panik Butonu ile kullanılması halinde belirlenen telefon numarasına acil durum mesajı iletilir.

Sürücü Kimlik Doğrulaması Nasıl Yapılıyor?

Sürücü aracı çalıştırmadan önce araç içindeki kart okuyucu alana çalışan kartını okutmasıyla sürücü araç ilişkisi kurulur ve sisteme kaydedilir.

Isı Sensörleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Özellikle soğuk zincir için kullanılan ısı sensörleri ile frigofirik araçlar, konteyner, dorse, dolap, depo gibi alanların ısısı anlık takip edilir, belirlenen değerlerin dışına çıkıldığında uyarı verir.

Araç Takip Sistemi Nereye Monte Edilir?

Vego’nun temel iki modeli bulunmaktadır. İlk model tak çalıştır konseptine sahiptir ve OBD konsoluna takılır. İkinci model ise motor kısmına özel olarak bağlanır.

Araç Çeşidi veya Sayısının Önemi Var mı?

Vego’yu kullanabilmeniz için herhangi bir kısıtlamanız yoktur. İster bir otomobiliniz, isterseniz bin kamyonetiniz olsun Vego her birinde aynı performansı sergiler ve size en doğru sonucu verir.